МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МОВИ

Напередодні Міжнародного дня мови  14.02.2017р. в Херсонському ясла – садку №10 санаторного типу для дітей з туберкульозною інфекцією Херсонської міської ради з метою  популяризації  і піднесення престижу  української мови  та мов національних меншин  проведено ряд заходів: зустріч  з працівниками бібліотеки - філії №1 «Любов до книжки починається з дитинства», виставка  стінгазет для батьків «Мова журавлина, повернись із вирію до нас», конкурс «Кращий  декламатор дитячого садка». На цих заходах діти ще раз долучилися  вустами і серцем  до материнської мови найкращої, найріднішої, найсвітлішої.

Вихователі розказали дітям про те,  що кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови.

Педагоги закликали дітей  зберігати і шанувати свою  мову, бо за нею наше майбутнє і майбутнє України.