Молодша №1 (полуничка)

Молодша група №1"Полуничка" вік дітей з 3 до 4 років

Вас вітає молодша група №1 "Полуничка"

Наш девіз :Хай другом буде полуничка,

І рожевіють наші личка.

Полунички споживайте,

І здоров»я гарне майте!

В нашій групі працює дружній педагогічний колектив, який створює для дітей лагідний затишок та радісний настрій:

Карцева О.Е. – вихователь. Іванова А.В..- вихователь.     Ветрова Т.М. - помічник  вихователя

Педагогічне кредо: «Дитинство – найчутливіша пора. Враження отримане в   дитинстві, залишиться на все життя.»

Дошкільне дитинство – це ті роки, в яких діти реалізують свої потреби у грі, в навчанні та вихованні. В групі облаштований ігровий та розвивальний простір, який дає можливість вихованцям діяти підгрупами та індивідуально. Діти мають можливість реалізувати свої знання про оточуючий світ в різноманітних іграх, самостійно обираючи те, що їм для цього потрібне.

Напрямком роботи нашої групи є екологічне виховання дітей. Зрозуміло, що одні тільки знання про природу не визначають ставлення до неї. Тому ми прагнемо допомогти дітям відчути, що світ природи – це не лише поле наукового вивчення та практичної діяльності людини, але й об єкт безкорисливого милування, джерело емоцій та почуттів. Ми вчимо дітей гортати «сторінки живої книги природи», щоб ця «книга» в їхньому житті набула ціннісного значення. Допомагає нам у цій роботі екологічне розвивальне середовище, яке ми створили у групі  - куточок живої природи та на ділянці нашої групи – город, квітник, екологічну стежину.

2021-2022навчальний рік

Група «Полуничка» працює за таким режимом дня:

Прийом та огляд дітей 7.00 -7.45

Ранкова гімнастика  7.45 – 7.50

Індивідуальна робота, дидактичні ігри 7.50- 8.00

Сніданок  8.00 – 8.30

Підготовка до занять 8.30 – 9.00

Заняття 9.00 – 10.00

Прогулянка 10.00 – 11.30

Обід 12.00 – 12.30

Сон 13.00 – 15.10

Вечеря 16.00 – 16.30

Прогулянка та повернення додому 16.45 – 17.30

Розклад занять у групі «Полуничка» :

1. Дитина у світі культури(малювання).
  2. Мовлення дитини/дитина в соціумі

1. Музичний калейдоскоп
  2. Дитина в пізнавально-сенсорному просторі.

1. дитина в природному довкіллі/дитина в соціумі
  2. Мовлення дитини.
  3. 3. особистість дитини

1. Музичний калейдоскоп